Strona główna O klubie

PostHeaderIcon O klubie

O klubie

Nauczycielka wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 202 w Warszawie - Anna Maria Pałys-Rolka, trener kick-boxingu, od 1995 roku prowadziła dodatkowe zajęcia z kick-boxingu dla dzieci od lat 7. Zajęcia cieszyły się olbrzymią popularnością, uczniowie uczęszczali na nie od pierwszej do szóstej klasy, pokazywali swoje umiejętności na pokazach oraz w telewizji.

W roku 2008 powstał Klub Sztuk Walki SIDEKICK - założony przez Annę Pałys-Rolka i Romana Tomasza Rolka, w którym dzieci z SP 202 mogły kontynuować treningi. Obecnie do klubu uczęszczają dzieci w wieku 5 - 12 lat z różnych szkół podstawowych z Mokotowa i Warszawy, biorą udział w pokazach, zawodach, mogą kontynuować treningi po ukończeniu szkoły podstawowej w grupach dla młodzieży.

Zajęcia odbywają się w Hali Sportowej I piętro przy SP 202, ul. Janka Bytnara 19.

Klub kickboxing karate sztuki walki dzieci Warszawa Mokotów - o klubie

Goście online